Forumul Play4Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Server 2
Server
Ultimele subiecte
» unban Purice
Lun Apr 09, 2012 6:41 am Scris de Purice

» CeReRe HaRtI :D
Mier Apr 04, 2012 1:03 am Scris de Tico

» Banc cu bula ;)
Joi Mar 22, 2012 8:35 am Scris de Unclesnoopy

» Banc cu bula ;)
Joi Mar 22, 2012 8:26 am Scris de Unclesnoopy

» Cerere harti
Dum Mar 11, 2012 1:03 am Scris de aSaSSyNuL

» admin incompetent
Joi Mar 08, 2012 4:46 am Scris de Tico

» Cerere Unban AureL#Show
Mier Mar 07, 2012 2:26 pm Scris de xDarkLuna

» Unban crazy
Lun Feb 27, 2012 5:40 am Scris de Tico

» Marire grad
Sam Feb 25, 2012 5:24 pm Scris de xDarkLuna

Ianuarie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 6, Mier Aug 22, 2012 8:18 am
Glob Visit Map
Promovare

Distribuiţi | 

Cititi si intelegeti NU VA VREA NIMENI BANII

In jos 
AutorMesaj
Tico
Staff Lider
Staff Lider

Data de inscriere : 25/01/2012
Varsta : 37
Localizare : PLoiesti

MesajSubiect: Cititi si intelegeti NU VA VREA NIMENI BANII   Mar Feb 21, 2012 6:56 am

Multi nu dau atentie acestui topic, nici macar o parere.
Ideea este in felul Urmator :
- va place cand serverul este 32 /32 ?
- este bine sa i se faca cat mai multa reclama?
- redirectele sunt importante?
- Stie careva din voi cat ma chinui eu si DarkLuna sa tinem serverul sus ?
- Aveti idee ce insemna asta ?

Sunt servere care au luni de zile nu 3 luni ca al nostru si nu au nici macar jumatate din playeri nostrui, dar sunt si servere de o saptamana care stau FULL (aceste servere sunt tinute cu bani)
Eu ca Owner ma chinui sa il tin nu ma dau bani afara din casa, DarkLuna se chinuie sa il faca cat mai cunoscut prin diferite metode de reclama inclusiv o varianta de Cs modificat pentru serverul nostru.
Acele servere stau full prin donatia adminilor 1, 2, 3, 4, Eu in functie de posibilitatile fiecaruia .... oricate este bine venit , se aduna , nu imi iau bomboane de ei Very Happy si nici masina noua.
Una peste alta ... nu cer sa il tinem din bani ca nu este bine dat Un boost pe luna timp 7 zile, aia insemna reclama maxima ... 90% din playeri care joaca zilnic sunt adusi cu asa ceva am intrat le-au placut au ramas.
Sunt curios ........ nu sa aruncati cu bani cat pareri si poate in viitor o sa reusim sa facem chestia asta si eu va garantez ca o sa fie bine.
Ca ADMIN trebuie sa va implicati ... nu numai in amx_blind ban gag si alte comenzi cat si POPULARE, RECLAMA, si inca ODATA VA ZIC BOOST-ul serverului este cel mai bun lucru
Sus In jos
http://opticnet.forumz.ro
xDarkLuna
Staff Lider
Staff Lider

Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Barlad

MesajSubiect: Cititi si intelegeti NU VA VREA NIMENI BANII   Mar Feb 21, 2012 7:30 am

Saptamana asta voi plati jumatate de Boost eu jumate Tico jumate dar, nu pot 2 oameni sa faca toata treaba:)
Problema sta in felul urmator, daca putem contribui fiecare cu cate ceva va fi super nu spun asta pentru mine ci pentru cei ce sunt mereu activi si le place sa vada serverul 24/24 mereu full.

» Oricat de multe reclame as face la server sau mai stiu eu voturi publicitate pe alte siteuri sau cate si mai cate nu se compara cu boostul.
» Sa simtit cat a fost boostul activ o saptamana serverul a fost mereu plin unia se rugau sa poata intra!
» Am incercat sa il fac cat mai popular posibil si inca imi dau toata silinta
» Mereu am o mica sclipire in ceea ce fac si cred ca se simte si se cunoaste
» Momentam lucrez la inca ceva nou care sper sa ajute serverul cat de cat si sa il faca cat mai populat posibil
» Fara sa mai lugesc vorba daca incercam sa facem ceva o facem cum trebuie.

Citat :
Fiecare contributie va fi luata in considerare si pusa in catalog, gen marire grad sau admin!
Mii de multumiri pentru timpul acordat si sper din tot sufletul ca nu v-am plictisit. Razz

Cititi si intelegeti NU VA VREA NIMENI BANII
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Play4Fun :: Bun venit pe Cs.OpticNet.Org RomaniaStatus : On :: Donatii-
Mergi direct la: