Forumul Play4Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Server 2
Server
Ultimele subiecte
» unban Purice
Lun Apr 09, 2012 6:41 am Scris de Purice

» CeReRe HaRtI :D
Mier Apr 04, 2012 1:03 am Scris de Tico

» Banc cu bula ;)
Joi Mar 22, 2012 8:35 am Scris de Unclesnoopy

» Banc cu bula ;)
Joi Mar 22, 2012 8:26 am Scris de Unclesnoopy

» Cerere harti
Dum Mar 11, 2012 1:03 am Scris de aSaSSyNuL

» admin incompetent
Joi Mar 08, 2012 4:46 am Scris de Tico

» Cerere Unban AureL#Show
Mier Mar 07, 2012 2:26 pm Scris de xDarkLuna

» Unban crazy
Lun Feb 27, 2012 5:40 am Scris de Tico

» Marire grad
Sam Feb 25, 2012 5:24 pm Scris de xDarkLuna

Ianuarie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 6, Mier Aug 22, 2012 8:18 am
Glob Visit Map
Promovare

Distribuiţi | 

Unban crazy

In jos 
AutorMesaj
I'm crazy
User
User

Data de inscriere : 24/02/2012

MesajSubiect: Unban crazy   Vin Feb 24, 2012 7:46 am

Nick:I'm crazy
IP :79.118.39.214
Admin:Assasynul (nu sunt sigur)
Ora/harta:17/dust2
Dovezi:astept sa vad si eu cu ce dovada am luat ban.
Descriere:Eram pe mid in spatele usii vine un CT il vad dupa care se albeste ecranul,l-am omorat si cu ecranul alb,am casti ff bune si nu sunt orce jucator,probabil a fost BLIND sau ceva de genul,doar ca a fost dat dupa ce eu vazusem CT si aveam tinta aproape de el.Daca crede ca joc cu cod trebuia sa imi faca poze,e mai sigur.Sunt ON steam,asassyn am mai jucat pe sv stii ca nu am COD!!
Sus In jos
aSaSSyNuL
User
User

Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 23
Localizare : Calarasi

MesajSubiect: Re: Unban crazy   Sam Feb 25, 2012 1:46 am

Smile) asasynu asasynu e de vine ete ptr prima data nu sunt eu Razz pitic tia dat blind si imd ce tia dat blind tu ai facut kill chiar dak ai tinta si pe capu lui knd ai blind cum sa tragi ?? si eu joc la sunet da dak iau blind ma opresc nu fac kill spre deosebire de tn desi in cazul tau nu erai cu tinta pe el aveai tinta aproape de el cu blind sa omori pe cva? abia dak faci 50 dmg pe unu knd sunt in flash cu tinta pe el .... cauta alt motiv Smile) nu eu tiam dat blind Pitic tia dat asteptam si parerea lui Razz eram si eu pe sv knd ai luat blind. a si inca ceva dak tot esti un bun jucator la casti si asa... ar trebuii sa iti dau seama k pe toate sv dak faci kill dupa blind iei destroy+ban.vb lu' dark Smile Have a nice day!
Sus In jos
I'm crazy
User
User

Data de inscriere : 24/02/2012

MesajSubiect: Re: Unban crazy   Sam Feb 25, 2012 2:16 am

Eu nu caut scuze,nu am de ce sa o fac,sunt curat.Eu sunt admin pe un sv din top10 RO. acolo nu se da blind.joc la voi ca nu imi plac unele harti.Eu nu am mai luat blind,e ca un flash.playerul deja iesise de dupa usa deja,aveam 12 hp si m-am ascuns dupa usa,apoi l-am luat el trecand prin fata mea.Am uitat sa precizez blind ul nu a durat mai multe de 1,5 sec. pot spune ca am tras din instinct crezand ca e flash.Adminul a gresit momentul blind ului daca il dadea inainte sa vin Ct ul mai ziceam dar asa nu are nici o acoperire! Si a mai dat si destroy sa imi futa tot cs u Sad.
Sus In jos
aSaSSyNuL
User
User

MesajSubiect: Re: Unban crazy   Sam Feb 25, 2012 12:03 pm

destoryu il iei automat dak faci frag dupa blind si eu iam zis lui pitic k a dat blindu cam in momentul knd tu trageai asta e ramane la decizia ownerilor Razz
Sus In jos
xDarkLuna
Staff Lider
Staff Lider

Data de inscriere : 09/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Barlad

MesajSubiect: Unban crazy   Dum Feb 26, 2012 2:11 pm

Salutare se pare ca iar avem mici neintelegeri intre jucatori.
Sa o luam cu inceputul sa ne putem intelege!
Daca tu ai primit blind exact cand aveai targetul pe persoana respectiva si sa zicem ca lai omorat ai luat destroy+ban.
Din spusele asasinului daca blindul a fost dat exact cand tu erai cu tinta pe persoana de cauza si ai omorato crezand ca este doar un simplu flash aici sunt de acord. Sa zicem ca a fost un blind dat la momentul nepotrivit.
Mergem mai departe, din spusele tale de unde stiai ca persoana X avea 12HP? Smile)
Hai sa analizam complet situatia.
Parerea mea este urmatoarea nu ca Owner ci ca un simplu player de rand, eu unu as reevalua cele intamplate, Blindul poate a fost dat la momentul nepotrivit, dar daca voi aveti dovezi mai amanuntite tinant cont de distanta ta fata de inamic si modul in care ai primit blind, dar acea persoana a murit, rezulta 3 explicatii.
- Fie persoana X era in fata ta ceea ce este imposibil.. ori ai fi fost mort ori alta explicatie.
- Ai tras la bulan
- Sau AIM.
Daca adminii ce erau in momentul banului pe server stiu despre ce este vorba, au un demo sau ceva dovetitor, atasatil aici daca nu propunerea mea este urmatoare.
Unban, si supravegheati persoana de cauza. poate chiar a fost un bulan sau chiar a fost cod. daca blindul a fost dat din apropiere nu puteti confirma nimic, dupa cum am spus Demo si putem analiza toata situatia daca nu rezulta la ce am spus mai sus.

UNBAN si reevaluati tot ce sa intamplat.
Aveti mare grija cand dati acel blind, incercati sa il dati cand nu sunt BOT in BOT ca i se poate intampla oricui.
Daca intradevar ai avut coduri Numai pupi aici amice si o zic cu prietenie nu cu rautate.
Eu am zis ce am avut de zis. stiti ce urmeaza sa zic "RAMANE LA DECIZIA COLEGILOR" eu nu iau nici o decizie fara sa ma consult cu X si cu Y, nu conteaza ca sunt Owner asta inseamna munca de echipa.
Eu unul nu fac nici un pas, astept sa vad ce mai au de spus restul colegilor din Staff si pe urma vedem ce este de facut!

Play Hard Go PRo & Have a nice day.

User
User

MesajSubiect: Re: Unban crazy   Lun Feb 27, 2012 4:48 am

eu l-am mai vaz jucand pe sv nu pare a fi codat eu eram in timpul jocului atunci si pitic la fel el a dat blindu si imd cum la dat urmatoarea secunda a facut kill nu stiu faza cum sa petrecut iam si zic lui pitic in felul urmator pe chatul adminilor:pitic cred k ai dat blindul in momentul knd el tragea. eu nu dau astfel de blinduri vb si cu pitic vedeti ce zice:P dupa parerea mea esti un jucator bun si atat Razz
Sus In jos
Tico
Staff Lider
Staff Lider

Data de inscriere : 25/01/2012
Varsta : 37
Localizare : PLoiesti

MesajSubiect: Re: Unban crazy   Lun Feb 27, 2012 5:40 am

Mda din cate inteleg traba este clara .... UNBAN s-a facut, a fost o neintelegere .... Regula sfanta va fi : NU se mai da BLIND decat la inceputul rundei

Caz rezolvat!

TOPIC INCHIS!
Sus In jos
http://opticnet.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Unban crazy   

Sus In jos

Unban crazy
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-